Aksoy; ‘Ben Uyarıları Yaptım’

Samsunspor’da görevinden istifa eden Altyapı Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Fedai Aksoy yaptığı açıklamada topu yönetime attı.

 

 

Samsunspor’da görevinden istifa eden Altyapı Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Fedai Aksoy yaptığı açıklamada topu yönetime attı

GEREKLİ UYARILARI YAPTIM

Samsunspor’da görevinden istifa eden Altyapı Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Fedai Aksoy yaşanan olaylarla ilgili bir açıklama yaptı. Aksoy, ‘Temmuz 2015’de başladığım Samsunspor Alt Yapı Gençlik Geliştirme Teknik Sorumluluğu görevime son verilmesi öncesi oluşan bilgi kirliliği nedeniyle tarafımca cevap hakkı doğmuştur. Ne var ki ben, Samsunspor’u ve altyapısını daha fazla nasıl güçlü kılarım, nasıl geliştiririm derken; Almanya’da bazı alt yapı kulüplerinde gözlem ve incelemeler yapmak için bulunduğum haftada, Ümraniye Belediyespor ile Samsunspor U21 takımları arasında oynanması gereken maç tatil edildi. Bu durum başta Samsunspor Başkanı, alt yapı sorumlu yöneticisi, ayrıca durumun ciddiyetini Alt Yapı İdari Kadrosunda bulunan arkadaşlar ile paylaşıp yerine getirilmesi hususunda gerekli uyarıları yaptığımın bilinmesini isterim’ dedi.

ELEŞTİRİLERE MARUZ KALDIM

Samsunspor Kulübü tarafından yapılan resmi açıklamanın aksinin yaşandığına dikkat çeken Aksoy, ‘Konu tarafımca dikkate alınmış olup, yetki makamındaki isimlere çözülmesi yönünde hassasiyetle iletilmiş, sorumluluk yurt dışı seyahatim nedeniyle benden çıkmıştır.  Ancak, büyük bir onur ile göreve başladığım Samsunspor alt yapısında, kronikleşen ahbap-çavuş ilişkilerinin önündeki engel olarak görülmeye başlandığım andan itibaren; haksız, mesnetsiz ve art niyetli bir takım eleştirilere maruz kalmaya başladım. Bu güne dek, sistemden beslenmekten başka bir özelliği olmayan bu çevrelerin, şahsımı direkt hedef almalarının nedeni budur. Göreve başladığım günden bu güne kadar desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor Samsunspor’un geleceğinin mutlaka ve mutlaka kendi oyuncuları olması gerektiğinin altını çiziyorum’ diye konuştu.

 

Kaynak : https://www.gazetegercek.com.tr/aksoy-ben-uyarilari-yaptim/41658/

03 Aralık 2018
256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?