Atakum Belediyespor, Fedayi Aksoy’a Emanet!

Samsun Süper Amatör’de namaglup olarak liderliğini sürdüren Atakum Belediyespor’da Genel Koordinatörlüğe Fedayi Aksoy getirildi.

Samsun Spor Haberleri – Samsun Süper Amatör’de namaglup olarak liderliğini sürdüren Atakum Belediyespor’da Genel Koordinatörlüğe Fedayi Aksoy getirildi.

Daha önce Samsunspor Gençlik Geliştirme Merkezinde de Genel Koordinatör olarak görev yapan OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Öğr. Gör. Fedayi Aksoy, Atakum Belediyespor ile anlaştı.

Atakum Belediyespor’da Genel Koordinatör olarak göreve başlayan Fedayi Aksoy yeni dönemde kulübün misyon ve vizyonu hakkında bilgi verdi.

Dürüstlük, adalet, ahlaki değerlerle birlikte kulübün gelenek ve göreneklerini devam ettireceklerini belirten Fedayi Aksoy, “Şehrimizdeki diğer kulüpler ile iyi ilişkiler içinde olup kendi kulübümüzdeki yetenekli oyuncuları en üst seviyeye çıkararak Samsunspor ve Milli Takım’da oynayacak seviyeye getirmeyi hedefliyoruz. Atakum Belediyespor kulübü olarak amacımız sportif eğitimin yanı sıra kişilik gelişimi ve fair play ile desteklenmesidir” dedi.

Kaynak : https://www.samsunsporluyuz.com/spor-haberleri/atakum-belediyespor-fedayi-aksoya-emanet-61798.html

26 Nisan 2019
154 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?