Belediyespor Antrenörleri Yaz Spor Okulu Öncesi Seminerde

Belediyespor Antrenörleri Yaz Spor Okulu Öncesi Seminerde.

-Suluova Belediyespor Kulübünün futbol branş antrenörlerinden Mahmut Kalık, Seyit Durukan ve Yasin Baykuş 2 Temmuz tarihinde başlayacak olan Yaz Spor Okulu öncesi seminere katıldı.

TFF, Milli Eğitim ve Halk Eğitim işbirliğiyle gerçekleşen 7-13 yas gruplarına yönelik düzenlenen ve 3 gün sürecek olan Gelişim Kursuna katılan hocalarımız Mahmut Kalık, Seyit Durukan ve Yasin Baykuş, bilgilerini tazeleme ve yeni bilgi ve deneyimler edinme fırsatı buldular.

Suluova Belediyespor antrenörlerimizin katıldıkları Gelişim Kursu, Samsun İlkadım ilçesi sentetik stadyumunda, Samsun TUFAD Başkanlığı önderliğinde ve Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Futbol Öğretim Görevlisi ve TFF Eğitim Tudoru Fedai Aksoy tarafından yapıldı.

Kursun oldukça verimli geçtiğini değinen Belediyespor antrenörlerimiz, Fedai Aksoy Hocanın bilgi birikiminden yararlandıklarını ve kendi antrenörlük gelişimlerine çok faydalı bir seminer geçirdiklerini ifade ettiler.

2 Temmuz 2017 Pazar günü başlayacak olan Yaz Spor Okuluna katılan çocuklara daha verimli antrenman ve çalışmalar yaptırmak ve de çocukların isteklerine daha etkili ve verimli cevap verebilmek için Gelişim Kursunda özveriyle çalışan ve Fedai Aksoy hocanın tecrübesinden faydalanarak yeni şeyler öğrendiklerini belirten Belediyespor antrenörlerimiz, başlayacak olan Yaz Spor Okulu öncesi “biz hazırız” diyerek tüm çocukları Yaz Spor Okuluna beklediklerini söylediler.

              

 

Kaynak : AA-Suluovayenihabergazetesi/Murat Arslan

03 Aralık 2018
337 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?