Fedayi Aksoy, Mersin’de Seminer Verdi!

OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Öğr. Gör. Fedayi Aksoy, Mersin TÜFAD’ın özel isteği üzerine Antrenman ve Kondisyonun parametreleri konulu seminerine davet edildi.

Samsun Spor Haberleri  – OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Öğr. Gör. Fedayi Aksoy, Mersin TÜFAD’ın özel isteği üzerine Antrenman ve Kondisyonun parametreleri konulu seminerine davet edildi.

23 Kasım 20018 Cuma günü gerçekleşen seminerde kuvvet (maksimal kuvvet, çabuk kuvvet ve kuvvette devamlılık), sürat (reaksiyon sürati, maksimal sürat ve süratte devamlılık), dayanıklılık (aerobik dayanıklılık, anaerobik dayanıklılık) ve koordinasyon konularının tüm yönleriyle teori ve pratik sunumları işlendi.

Mersin TÜFAD Başkanı şu ana kadar Mersin’de böyle nitelikli bir sunumun yapılmadığını belirtti. Antrenör eğitimcisi Fedai hocanın gösterdiği performansı, ilgisi alakası tüm katılımcılar tarafından ilgiyle izlendiğini ve çok mutlu olduklarını söyledi. En kısa zamanda alt yapıyla ilgili 6-15 yaş arası oyuncuların yetiştirilmesi hususunda birlikte olunacağını belirtti.

Fedai Aksoy da teori ve pratik sunumlarını keyifle yaptığını belirterek, Mersin TÜFAD antrenörlerinin üst seviyedeki katılımından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

  

kaynak : https://www.samsunsporluyuz.com/editor-secimi/fedayi-aksoy-mersinde-seminer-verdi-60183.html

29 Kasım 2018
297 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?