Uefa B’de İkinci Etap Başladı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Samsun’da ilk defa açılan ve ilki 29 Temmuz 10 Ağustos tarihleri arasında yapılan UEFA B Antrenörlük Kursunun ikinci etabı başladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ENERJİ VE BİLGİ BİRİKİMİ
Eğitmenliğini TFF Futbol Eğitmeni (Tudor) Nedim Karadeniz ve OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Fedayi Aksoy’un yaptığı kursta Samsun ve diğer illerden gelen antrenörler yer alıyor. Eğitime katılan kursiyerler kurstan oldukça memnun olduklarını ifade ederek, “Gerek Nedim Karadeniz, gerekse Fedayi Aksoy, hocalarımızın enerjisi ve bilgi birikimleri bizi müthiş etkiliyor. 2. Etapta da aynı özveriyi gösteriyorlar” dediler.

KENDİLERİNİ GELİŞTİRİYORLAR
Bir takım için gereken teknik, taktik, kondisyon konularını daha iyi anlayarak uygulama seviyesine geldiklerine dikkat çeken kursiyerler, “Antrenörlüğün her alanında kendimizi geliştirmeye başladık. Bir takım için taktik konuların nedenli önemli olduğunun farkına vardık. Hemen yanı başımızdaki Fedayi Aksoy, hocamızı yakından tanımak onun bilgilerine görmek ve bunları bizimle paylaşmasından son derece mutluyuz” şeklinde konuştular.

09 Ocak 2020
125 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?